| Uncategorized

Planet payment oficialus atstovas baltijo šalyse – UAB Conna

 

Apie Planet payment  

Pasinaudokite vienos mokėjimo platformos teikiamais pranašumais, pagerinkite svečių patirtį ir optimizuokite pajamas.

Mūsų svetingumo mokėjimų paslaugos apima gavimą, priėmimą, tiesioginius nuskaitymus, ataskaitų teikimą ir žvalgybą. Mokėjimo paslaugos siūlo vieną įėjimo tašką prie greitesnių, saugesnių, skaitmeninių bekontakčių mokėjimo būdų. Viešbučių taip pat gali pasiūlyti geresnę mokėjimo patirtį Kinijos svečiams, nes kombinuota paslauga įgyjama „Alipay“ ir „WeChat Pay“.

Vienkartinė mokėjimo platforma, padedanti plėsti verslą
Atraskite prekybininkams skirtą „viskas viename“ mokėjimų platformą, kuri sujungia mokėjimų priėmimo ir apdorojimo, valiutos konvertavimo ir mokesčių grąžinimo sprendimus į vieną terminalą, kurį palaiko platus pridėtinės vertės paslaugų rinkinys.

Integruota skaitmeninių mokėjimų paslauga prekybininkams, veikiantiems visoje Europoje svetingumo ir maisto bei gėrimų sektoriuose.
Naudodami integruotą mokėjimų paslaugą, Prekybininkai gali teikti be trikdžių užsakymų ir mokėjimo paslaugas, sutaupyti efektyvumo ir sukurti visapusišką svečių profilį. Kombinuota “Hospitality” mokėjimo paslauga teikia visas reikalingas mokėjimo paslaugas – gavimą ir apdorojimą, priėmimą ir ataskaitų teikimą – vienoje platformoje.

Patentuota Planet technologija su 3C integracija, talpinama P2PE PCI 1 lygio infrastruktūroje
Visiškai integruota su nuosavybės valdymo programine įranga (PMS) arba pardavimo vietos (POS) įmonės sistemomis

Platus naujos kartos mokėjimo terminalų asortimentas

Saugi platforma, sujungianti kelis mokėjimo kanalus, pardavimo vietą, internetą ir visus kanalus

Skaitmeniniai mokėjimo tiesioginis nuskaitymas suteikia galimybę priimti mokėjimus įvairiais kanalais ir integruoti į įmonės sistemas

„Planet Merchant Services“ veikia su „Visa“, „Mastercard“ ir „UnionPay“, apdoroja „American Express“, „Google Pay“, „Apple Pay“, „Alipay“ ir „WeChat Pay“
Planet Merchant Services turi licenciją veikti visose 30 EEE šalių, JK ir Šveicarijoje
Valiutos konvertavimo paslauga POS siūlo prieigą prie daugiau nei 150 valiutų
Papildomi duomenys, įžvalgos ir rinkodaros paslaugos, padedančios pasiūlyti geresnę mokėjimų patirtį savo svečiams ir padidinti pajamas iš mokėjimo paslaugų.


Planet payment sujungta su Protel arba Opera programinėmis įrangomis