RESERVATION ASSISTANT

,,Rezervavimo asistentas – SPA ir veiklos programinė įranga“ pritaikyta šiuolaikinių SPA, kurortų, golfo klubų ar sveikatingumo kurortų poreikiams. Įtraukta daug modulių ir funkcijų, kad būtų daugiau lankstumo.

SPA IR VEIKLOS REZERVACIJA

Nesvarbu, ar tai yra fitneso kursai, SPA paketai ar golfo kursai: TAC programinė įranga specializuojasi rezervuojant įvairius išteklius ir padeda valdyti bei organizuoti jūsų pasiūlymą.

SPA rezervacija
Tvarkykite visas rezervacijas, įskaitant personalą ir kambarius. Peržiūrėkite būsimas procedūras, vilkite ir numeskite elementus, atšaukite užsakymus ir atnaujinkite informaciją apie svečius
Veiklos rezervavimas
Programinė įranga tvarko įvairius išteklius, pavyzdžiui, teniso pamokas, susitikimus dėl plaukų kirpimo, dviračių nuomą ar net jojimo pamokas. Visa veikla bus valdoma vienoje platformoje.
Kursų rezervavimas
Tvarkykite visus savo kursus ir tiesiogiai rezervuokite šių užsiėmimų dalyvius. Be to, lengvai valdomi kelių dienų kursai. Svečiai gali registruotis į kursus internetu arba per ,,Kioską“.
Darbuotojų kavinė
Darbuotojai automatiškai atsiskaito lustu kavinėje ir patys įkrauna lustą internete. Bendrovės gauna naudos iš mažesnių administracinių pastangų.
Nuomos valdymas
Stebėkite, kuri įranga šiuo metu nuomojama. Išnuomotų prekių grąžinimas gali būti valdomas per indėlio arba išvežimo kontrolę.
Grupės funkcionalumas
Svečiai, kurie keliauja kartu, gali būti suskirstyti į programinę įrangą ir atsiskaityti kolektyviai.
Pamainų planavimas
Programinė įranga padeda priskirti pamainų tvarkaraščius ir automatiškai siūlo darbuotojus pagal jų galimybes užsisakant paslaugas.
Paketai
Vos keliais paspaudimais galite lengvai sukurti patrauklius paketus arba užsisakyti porų rezervacijas.
Personalo planavimas
TAC programinė įranga palaiko darbo planų su įvairiais šablonais ir funkcijomis kūrimą. Jūs tiksliai apibrėžiate atostogas, kompensaciją už laiką ir pertraukas savo darbuotojams. Spalvoti įrašai pamainų grafike ir grafinis dienos grafikas pateikia informaciją apie planuojamą darbo laiką iš pirmo žvilgsnio.

PARDAVIMO VIETA

 

Produktų ar dovanų čekių pardavimas visame name, mobilus ar registratūroje: mūsų POS modulis yra gerai sujungtas. TAC POS visos jūsų sąskaitos yra puikiai kontroliuojamos.

Pardavimo punktas
,,TAC“ pardavimo vietoje galima parduoti gaminius ir dovanų čekius, mokėti aukštesnius komisinius darbuotojams, mokėti dovanas, aptarnavimo mokestį ir nuolaidas. Operacijos gali būti siunčiamos į skirtingus skyrius per sąsajas.
Palieskite POS
Jutikliais optimizuota ir intuityvi navigacija užtikrina greitą išsiregistravimo procesą ir taupo jūsų darbuotojų laiką, suteikiant komfortišką darbo patirtį naudojant intuityvų valdymą.
Mokėjimo sąsajos
Sąsajos sujungia TAC POS su daugeliu kitų sprendimų. Naudojant neprarandama jokia sąskaita ar ataskaita. Mūsų pranešimai taip pat kalba aiškia kalba, kurią supranta ne tik kontroliuojantys specialistai.

DOVANU KUPONAI

 

Parduoda paslaugų, viešbučio dovanų čekius. Modulis padės jums kiekviename žingsnyje – nuo dovanų čekio išdavimo iki įvairių maketų kūrimo ir jų išpirkimo.

Vertės kortelės
Vertės kortelės, tokios kaip nuolaidų ar dovanų kortelės, suteikia galimybę už paslaugas ir produktus atsiskaityti be grynųjų pinigų ir gali būti apmokestintos bet kuriuo metu.
Paslaugų dovanų čekiai
Paslaugų dovanų čekiai įteikiami pasirinktiem pasiūlymams, tokius kaip SPA procedūros ar masažo sesijos. Jūsų svečiai gali suasmeninti dovanų čekius ir užsisakyti internetu arba vietoje.
 
Viešbučio dovanų čekiai
Viešbučių dovanų čekiai leidžia jūsų viešbučio svečiams kuo geriau praleisti laiką – romantišką savaitgalį ar ramias trumpas atostogas. Jūs nustatote dovanų kupono sąlygas.
Vertės dovanų kuponai
Turėdami dovanų kuponų vertę, dovanų kuponų savininkai gali pasirinkti paslaugą, kuria jie norėtų naudotis atitinkamai vertei. Dovanų kuponai gali būti pateikiami su asmeninėmis dovanomis, patogiai išspausdinti namuose arba pristatyti.

ATSARGŲ KONTROLĖ

 

Lengvai stebėkite savo mažmeninės prekybos produktus, prekių gavimą ir fizinę atsargas.

NARYSTES VALDYMAS

 

Sukurkite narystę naudodamiesi įvairiomis akcijomis ir prieigų laikais.

CRM

 

Sužinokite daugiau apie savo svečius. Gausios ataskaitos leidžia tikslingiau orientuoti klientą ir vykdyti tiesioginę rinkodarą.

STALO REZERVACIJA

 

Grafinė restorano apžvalga ir greitas pėsčiųjų ir viešbučio svečių registravimas. Stalo užduočių tvarkymas, panaudojimo apžvalga ir stalo užsakymas svečiams.

ATASKAITOS / INFORMACIJOS SUVESTINĖ

 

Programinėje įrangoje lengvai galima sukurti ataskaitas apie padalinius, pardavimus ir darbuotojus. Individualūs faktai ir skaičiai gali būti apibrėžti ir pateikti automatiškai el. Paštu.

sense.

 

SPA valdymas po ranka. Išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris, nešiojamas kompiuteris ar darbalaukis: be jokių papildomų programų darbuotojai visada turi atnaujintus rezervavimo planus visuose mobiliuosiuose įrenginiuose.

WEB

 

Įsigykite naujų interneto klientų be jokių pastangų. ,,TAC“ internetinėje parduotuvėje integruotas produktų ir dovanų kuponų pardavimas, susitikimų užsakymas, gultų rezervavimas ir daug daugiau.

Gultų reservacija
Gultų užsakymas Leiskite savo svečiams iš anksto internetu rezervuoti norimus gultus ir dar ramiau pradėkite viešnagę jūsų namuose.
Stalo rezervacija

Vos keliais paspaudimais svečiai gali rezervuoti stalus jūsų restoranuose. Įrašomi individualūs komentarai (pvz., Gimtadienis, nerūkantys) ir pasirenkami meniu tipai (švediškas stalas ar à la carte). Internetinė stalo rezervacija padidina klientų pasitenkinimą.
Kursų rezervacija

Internetinės parduotuvės lankytojai gali užsisakyti norimą kursą internete iš aiškios kurso ar mėnesio apžvalgos arba iš grafinio fitneso plano.
Įmonių dizainas

Galite apibrėžti šriftus, foną ir spalvas pagal savo įmonės dizainą. Pagrindinis puslapis, antraštės meniu elementai ar el. Pašto šablonai taip pat greitai sukonfigūruojami ir pasiekiami bet kuria kalba.
Vaikų gimtadieniai
Nuostabi patirtis mažiausiems svečiams. Leiskite internetu užsisakyti vaikų gimtadienius, įskaitant išsamią informaciją, pvz., Specialius meniu ar balionus. Greitai darbo eigai galima pasirinktinai apibrėžti užsakymo veiksmus.
Partnerių sritis

Stiprinkite bendradarbiavimą su savo partneriais, tokiais kaip kaimyniniai svečių namai ar viešbučiai, ir naudokitės individualiai sukurta partnerių zona. Partneriai, su kuriais dirbate, gali pirkti paslaugas naudodamiesi savo tiesioginiu prisijungimu ir gauti komisinius už pardavimą.
Paskyrimų užsakymai ir paketai
Moderni internetinės parduotuvės struktūra visuose įrenginiuose garantuoja greitą užsakymo procesą. Jūsų vartotojai galės mėgautis aukščiausio lygio paslaugomis dar prieš apsilankymą.
Produktai, dovanų kuponai ir bilietai
SPA dovanų kuponai, grožio produktai ir bilietai į baseiną: jūs nustatote internetinį pasiūlymą, siuntimo išlaidas pagal regionus ir parduodamą bei kryžminį pardavimą.

KIOSKAS

 

Svečiai gali gauti asmeninius duomenis aiškioje prietaisų skydelyje, pvz., naujausius užsakymus, ir tiesiogiai rezervuoti naujas vietas naudodami jutiklinį ekraną. Kioskas yra didžiulė laiko taupymo vieta darbuotojams ir vartotojams.

SKAITMENINIS PARAŠAS

 

Naudodami šiuos ekranus, jūs sukursite daugiau apyvartos iš savo svečių, kurie jau yra vietoje. Atkreipkite dėmesį į produktus, rodomus jūsų įėjimo zonoje, restorane ar SPA zonoje, ir atkreipkite dėmesį į savo paslaugas ir produktus.

WellnessBooking.com

 

„,WellnessBooking.com“ yra moderni TAC paieškos mašina, skirta sveikatingumo, fitneso ir grožio pasiūlymams. Pateikite savo pasiūlymą galutiniams vartotojams, siekiantiems poilsio ir atsipalaidavimo nemokamoje platformoje, ir uždirbkite pajamų iš naujų svečių, papildomai dalyvaudami rinkodaroje.