ROOMMATIK

Siūlo platų savarankiškų registracijos aparatų asortimentą visų tipų apgyvendinimo įstaigoms. Mes visiškai automatizuojame registracijos procesą, laikydamiesi visų konkrečių šalių teisinių reikalavimų. Paimkite rezervacijos duomenis, nuskaitykite svečių asmens dokumentus, registracijos formos pasirašymą, atsiskaitymą kreditine kortele ar grynaisiais ir kambario rakto išdavimą. Galimos skirtingos formos ir dydžiai. Mes siūlome skirtingus stalviršio išdėstymus, įdėjimo į sieną, pakabinamus ant sienos, pastatomus ir kt. modelius. Nuo mūsų dizaino „be jokių puošmenų“ iki išsamiausių įrenginių rasite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį kioską.

 

S Dydis

 

Mūsų S dydžio kioskai yra specialiai pritaikyti montuoti bet kurioje ribotoje erdvėje. Visuose juose yra 10 colių jutiminis ekranas, balso vadovas, 2D brūkšninių kodų skaitymas ir paso arba nacionalinės asmens tapatybės kortelės identifikavimas. Kai kurie modeliai taip pat leidžia mokėti kreditine kortele ir netgi išduoti fizinius raktus. Įvairūs mažos formos faktoriai yra pakabinami ant sienos ar stalviršio.

M Dydis

 

Mūsų lanksčiausias kioskų asortimentas yra M dydis. Jie sujungia savo vidutinį formatą su plačiomis konfigūracijos parinktimis. Visi jie turi 17 colių jutiminį ekraną ir leidžia naudoti bet kokią kambario rakto technologiją: bekontaktį, magnetinę juostą, kodo raktus, „Bluetooth“, net fizinius raktus !!. Jie taip pat apima dokumento tapatybę ir atsiskaitymą kreditine kortele. Turi skirtingas formas, gali būti pakabinami arba įterpiami į sieną. Be to, priekį arba galą galima pasirinkti jums patogia forma.

L Dydis

 

Mūsų L dydis yra nuostabiausio dizaino, tinkamas dideliems viešbučio vestibiuliams, kemperių parko teritorijoms, paplūdimio ar SPA kurortams ir kt. Šie kioskai leidžia atsiskaityti kreditine kortele ir grynaisiais pinigais, taip pat bet kokiomis pagrindinėmis kambario technologijomis. Jie gali suteikti išsamių variantų, kaip apyrankės, išduodančios apyrankes (t. Y. RFID apyrankes), elektroninė piniginė, arba sujungti skirtingas technologijas tame pačiame sprendime.

Kiekvieno kambario pagrindinė technologija

„Roommatik“ viešbučio savitarnos registracijos kioskai tinka jūsų esamų kambario raktų technologijoms. Bekontaktės, magnetinės juostos, kodo raktai, „Bluetooth“ spynos, fiziniai raktai ir kt.

Nepaisant jūsų šiuo metu įdiegtos technologijos, mes turime sprendimą jūsų viešbučiui

Mokėjimo metodai

Kredito kortele arba grynaisiais galima atsiskaityti naudojantis mūsų automatiniu įsiregistravimo aparatu. Monetų ir sąskaitų priėmimas ir grąžinimas. Mokėjimų priėmimas naudojant lustą ir PIN kodą ir bekontaktę kortelę. Jūsų patogumui integruojame įvairias mokėjimo platformas.

Veikimas atskirai arba sąsaja

Mūsų kioskus galima prijungti prie esamo PMS arba „Channel Manager“. Pamirškite rankiniu būdu sinchronizuoti savo rezervacijas ir

įtraukite savo registracijos kioską kaip vientisą elementą į vertikalų viešbučio sprendimą