PROTEL PARDAVIMŲ MODULIS

protel Sales & Marketing

Klientų santykių valdymo priemonė viešbučiams

“Protel Front Office” programinės įrangos išplėtimo modulis

Lengva integruoti su “protel” produktų rinkiniu

Veiksmingesnis pardavimo ir rinkodaros veiklos planavimas ir valdymas


Jūs negalite parduoti savo klientams, jei gerai nežinote jų. Štai kodėl jūsų sėkmė priklauso nuo tikslinės pardavimo ir rinkodaros veiklos bei išsamaus santykių su klientais valdymo. “Protel Sales & Marketing” suteikia jums visišką matomumą, ką jūsų svečiai turi ir nori. Pagerinkite savo apatinę eilutę su tiksliniu kampanijos valdymu ir patraukliomis klientų lojalumo programomis!

“Protel Sales & Marketing”, kaip neprivalomas modulio protel Front Office programinės įrangos modulis, vientisai integruoja “protel” produktų rinkinį. Nesvarbu, ar naudojate protel SPE, mūsų sprendimus dideliems individualiems viešbučiams ar valdykite viešbučių tinklus ir grupes protel MPE – “Protel Sales & Marketing” neprilygstamai bendrauja su visais “Front Office” funkcijomis.

Jūs ir jūsų darbuotojai galėsite tiesiogiai susipažinti su centrinėje duomenų bazėje saugoma informacija iš bet kurios sistemos vietos, versdami į efektyvesnį pardavimo ir rinkodaros veiksmų planavimą ir valdymą. Dėl automatinės analizės, klientų grupės gali būti greitai suderintos su specialiais pasiūlymais ar kvietimais. Tai puikus būdas palaikyti glaudžius ryšius su savo klientais!